Lennart Segerstråle

(Finland, 1892-1975)
Lennart Segerstråle
(Finland, 1892-1975)

LENNART SEGERSTRÅLE, SVANAR PÅ FLYKT.

Sign. 1967. Olja på masonit 61x85 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Konstnär

Klubbat pris
4 000
45 080
4 174
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (36 bud)
8 dec 2019 15:55
4 000 EUR
8 dec 2019 15:55
3 900 EUR
8 dec 2019 15:52
3 800 EUR
8 dec 2019 15:51
3 700 EUR
8 dec 2019 15:50
3 600 EUR
8 dec 2019 15:49
3 500 EUR
8 dec 2019 15:49
3 500 EUR
8 dec 2019 15:49
3 400 EUR
8 dec 2019 15:49
3 300 EUR
8 dec 2019 15:49
3 200 EUR
8 dec 2019 15:48
3 100 EUR
8 dec 2019 15:48
3 000 EUR
8 dec 2019 15:48
3 000 EUR
8 dec 2019 15:48
2 900 EUR
8 dec 2019 15:46
2 800 EUR
8 dec 2019 15:46
2 800 EUR
8 dec 2019 14:16
2 700 EUR
8 dec 2019 14:14
2 600 EUR
8 dec 2019 14:14
2 500 EUR
8 dec 2019 14:14
2 500 EUR
8 dec 2019 11:07
2 400 EUR
8 dec 2019 10:58
2 300 EUR
8 dec 2019 10:58
2 200 EUR
8 dec 2019 10:58
2 200 EUR
7 dec 2019 9:28
2 100 EUR
7 dec 2019 9:25
2 000 EUR
7 dec 2019 9:25
2 000 EUR
7 dec 2019 9:24
1 950 EUR
7 dec 2019 9:24
1 900 EUR
6 dec 2019 21:29
1 850 EUR
6 dec 2019 12:49
1 800 EUR
3 dec 2019 17:51
1 200 EUR
1 dec 2019 14:37
800 EUR
23 nov 2019 14:28
600 EUR
23 nov 2019 11:23
300 EUR
23 nov 2019 7:21
30 EUR