Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1193207
Lennart Segerstråle
(1892-1975)
Lennart segerstrÅle, svanar pÅ flykt.

LENNART SEGERSTRÅLE, SVANAR PÅ FLYKT.

Sign. 1967. Olja på masonit 61x85 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
4 000
42 183
4 440
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (36 bud)
8 dec 2019 15:55
4 000 EUR
8 dec 2019 15:55
3 900 EUR
8 dec 2019 15:52
3 800 EUR
8 dec 2019 15:51
3 700 EUR
8 dec 2019 15:50
3 600 EUR