1193905
Amelie Lundahl
(1850-1914)
Amelie lundahl, flicka frÅn bretagne.

AMELIE LUNDAHL, FLICKA FRÅN BRETAGNE.

Signerad 1880. Olja på duk 71x57,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

25 000
261 185
27 941
Utropspris
55 000 - 70 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
26 nov 18:59
25 000 EUR
23 nov 14:25
15 000 EUR