Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

AMELIE LUNDAHL, FLICKA FRÅN BRETAGNE.

Signerad 1880. Olja på duk 71x57,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

25 000
281 750
26 356
Utropspris
55 000 - 70 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
26 nov 2019 18:59
25 000 EUR
23 nov 2019 14:25
15 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377