IKON, Gammaltroende skolan, Ryssland 1800-talets mitt.

Heliga Nikolaus Undergöraren.
Tempera på pannå Storlek 35x29 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Renoverad.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
4 dec 2019 9:22
1 000 EUR
4 dec 2019 9:22
600 EUR
28 nov 2019 19:11
350 EUR
23 nov 2019 10:03
300 EUR