IKON, Gammaltroende skolan, Ryssland 1800-talets sista kvartal.

Kristus Allsmäktige-Pantokrator.
Tempera på pannå. Storlek 49,5x41 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Renoverad.

Klubbat pris
2 100
23 793
2 191
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (21 bud)
8 dec 2019 12:28
2 100 EUR
8 dec 2019 12:27
2 000 EUR
8 dec 2019 12:27
2 000 EUR
4 dec 2019 22:12
1 950 EUR
4 dec 2019 22:12
1 900 EUR
4 dec 2019 22:11
1 700 EUR
4 dec 2019 22:11
1 650 EUR
4 dec 2019 22:08
1 600 EUR
4 dec 2019 22:02
1 550 EUR
4 dec 2019 22:01
1 500 EUR
4 dec 2019 22:01
1 450 EUR
4 dec 2019 22:01
1 400 EUR
4 dec 2019 22:01
1 350 EUR
4 dec 2019 22:00
1 300 EUR
4 dec 2019 22:00
1 250 EUR
4 dec 2019 21:59
1 200 EUR
4 dec 2019 21:59
1 150 EUR
4 dec 2019 21:59
1 100 EUR
4 dec 2019 21:58
1 050 EUR
4 dec 2019 9:22
1 000 EUR
1 dec 2019 11:12
50 EUR