Marianne von Münchow

(Sverige, 1917-2016)
Marianne von Münchow
(Sverige, 1917-2016)

MARIANNE VON MÜNCHOW, ryamatta, Svensk Hemslöjd. Ca 212x140 cm.

Signerad.

Smärre slitage.

Klubbat pris
440
4 638
504
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (12 bud)
8 dec 2019 15:54
440 EUR
8 dec 2019 15:54
420 EUR
8 dec 2019 15:10
400 EUR
8 dec 2019 15:10
380 EUR
7 dec 2019 20:37
340 EUR
5 dec 2019 17:42
320 EUR
5 dec 2019 17:41
300 EUR
5 dec 2019 17:41
290 EUR
26 nov 2019 20:56
270 EUR
26 nov 2019 20:56
250 EUR
25 nov 2019 20:39
200 EUR
23 nov 2019 10:01
100 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977