Antti Favén

(Finland, 1882-1948)
Antti Favén
(Finland, 1882-1948)

ANTTI FAVÉN, TIMMERMÄN.

Signerad och daterad 1920. Olja på duk 120x100,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
2 400
27 192
2 504
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (33 bud)
8 dec 2019 17:06
2 400 EUR
8 dec 2019 17:03
2 300 EUR
8 dec 2019 17:00
2 200 EUR
8 dec 2019 16:57
2 100 EUR
8 dec 2019 16:56
2 000 EUR
8 dec 2019 16:56
2 000 EUR
8 dec 2019 16:56
1 950 EUR
8 dec 2019 16:54
1 900 EUR
8 dec 2019 16:52
1 850 EUR
8 dec 2019 16:51
1 800 EUR
8 dec 2019 16:49
1 750 EUR
8 dec 2019 16:48
1 700 EUR
8 dec 2019 16:48
1 650 EUR
8 dec 2019 16:47
1 600 EUR
8 dec 2019 16:46
1 550 EUR
8 dec 2019 16:45
1 500 EUR
8 dec 2019 16:44
1 450 EUR
8 dec 2019 16:44
1 400 EUR
8 dec 2019 16:44
1 360 EUR
8 dec 2019 16:43
1 310 EUR
8 dec 2019 16:43
1 260 EUR
8 dec 2019 16:43
1 210 EUR
8 dec 2019 16:43
1 200 EUR
8 dec 2019 16:42
1 160 EUR
8 dec 2019 16:42
1 110 EUR
8 dec 2019 16:24
1 060 EUR
8 dec 2019 12:04
1 010 EUR
8 dec 2019 10:40
990 EUR
8 dec 2019 0:43
970 EUR
7 dec 2019 9:42
950 EUR
1 dec 2019 21:04
840 EUR
23 nov 2019 14:38
800 EUR
22 nov 2019 20:42
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377