1195266
Christina Snellman
(Född 1928)
Christina snellman, flicka.
Christina snellman, flicka.
Christina snellman, flicka.
Christina snellman, flicka.

CHRISTINA SNELLMAN, FLICKA.

Signerad och daterad 1976. Olja på duk 130x97 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 15 timmar
950
10 007
1 055
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 970 EUR. Läs mer.
Budhistorik (10 bud)
6 dec 16:01
950 EUR
5 dec 22:31
890 EUR
5 dec 22:12
870 EUR
2 dec 15:33
850 EUR
30 nov 12:42
800 EUR