1195943
Lauri Ahlgrén
(Född 1929)
Lauri ahlgrÉn, "stegen till himlen".

LAURI AHLGRÉN, "STEGEN TILL HIMLEN".

Sign. 1982. Olja på duk 165x54,5 cm.

Smärre slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
4 300
44 924
4 806
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
8 dec 14:00
4 300 EUR
8 dec 13:59
4 100 EUR
8 dec 13:59
4 100 EUR
8 dec 13:11
3 600 EUR
8 dec 13:11
3 500 EUR