Madeleine Pyk – en samling F769

Lauri Ahlgrén

(Finland, 1929-2021)
Lauri Ahlgrén
(Finland, 1929-2021)

LAURI AHLGRÉN, "STEGEN TILL HIMLEN".

Sign. 1982. Olja på duk 165x54,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 300
45 322
4 921
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
8 dec 2019 14:00
4 300 EUR
8 dec 2019 13:59
4 100 EUR
8 dec 2019 13:59
4 100 EUR
8 dec 2019 13:11
3 600 EUR
8 dec 2019 13:11
3 500 EUR
8 dec 2019 11:32
3 200 EUR
8 dec 2019 11:32
3 100 EUR
8 dec 2019 10:05
2 800 EUR
2 dec 2019 21:52
1 600 EUR
26 nov 2019 10:39
1 550 EUR
22 nov 2019 22:04
1 400 EUR
22 nov 2019 19:33
1 200 EUR
22 nov 2019 17:56
1 000 EUR