Ellen Thesleff

(Finland, 1869-1954)
Ellen Thesleff
(Finland, 1869-1954)

ELLEN THESLEFF, FIRENZE.

Signerad. Träsnitt 7x10,6 cm.

Åldersrelaterat slitage.

L.Bäcksbacka, nr.13.

Konstnär

Klubbat pris
1 050
11 897
1 095
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2019 15:57
1 050 EUR
8 dec 2019 15:57
1 000 EUR
8 dec 2019 15:56
920 EUR
8 dec 2019 15:56
900 EUR
8 dec 2019 15:55
870 EUR
8 dec 2019 15:55
850 EUR
8 dec 2019 15:54
800 EUR
8 dec 2019 15:54
780 EUR
6 dec 2019 8:57
720 EUR
1 dec 2019 15:17
700 EUR
1 dec 2019 15:17
700 EUR
1 dec 2019 13:55
620 EUR
1 dec 2019 13:54
600 EUR
1 dec 2019 13:54
600 EUR
30 nov 2019 19:58
520 EUR
30 nov 2019 19:58
500 EUR
25 nov 2019 15:37
440 EUR
25 nov 2019 14:15
420 EUR
25 nov 2019 8:50
400 EUR
25 nov 2019 8:10
340 EUR
23 nov 2019 10:59
320 EUR
23 nov 2019 10:53
100 EUR
22 nov 2019 20:40
30 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

167. Dawid (Björn Dawidsson), "2058", 1985.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK