Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

VENNY SOLDAN-BROFELDT, VID BORGÅ Å.

Signerad och daterad 1928. Olja på duk 33,5x46 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
1 800
20 286
1 878
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
8 dec 2019 14:29
1 800 EUR
8 dec 2019 14:29
1 750 EUR
8 dec 2019 14:26
1 700 EUR
5 dec 2019 15:56
1 650 EUR
4 dec 2019 19:24
1 600 EUR
4 dec 2019 19:24
1 555 EUR
1 dec 2019 10:44
1 550 EUR
28 nov 2019 8:46
1 500 EUR
24 nov 2019 11:46
1 300 EUR
23 nov 2019 14:04
1 200 EUR
23 nov 2019 7:23
1 000 EUR
22 nov 2019 22:24
300 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377