Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1196404
Ellen Thesleff
(1869-1954)
Ellen thesleff, springbrunn i borghese, rom.

ELLEN THESLEFF, SPRINGBRUNN I BORGHESE, ROM.

Daterad 1905. Akvarellerad teckning 15x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

L.Bäcksbacka 1955, nr.163.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
1 550
16 386
1 719
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
10
8 dec 2019 15:08
1 550 EUR
9
8 dec 2019 12:22
1 500 EUR
30 nov 2019 19:53
1 200 EUR
8
30 nov 2019 12:02
1 100 EUR
30 nov 2019 9:09
600 EUR