Veikko Myller

(Finland, Född 1951)
Veikko Myller
(Finland, Född 1951)

VEIKKO MYLLER, FORM.

Sign. -88. Brons, märkt 1/1 unicum, längd 46 cm.

Skador på sockeln.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (31 bud)
8 dec 2019 18:23
1 000 EUR
8 dec 2019 18:23
992 EUR
8 dec 2019 18:22
971 EUR
8 dec 2019 18:21
951 EUR
8 dec 2019 18:21
950 EUR
8 dec 2019 18:20
925 EUR
8 dec 2019 18:20
905 EUR
8 dec 2019 18:20
900 EUR
8 dec 2019 18:20
880 EUR
8 dec 2019 18:20
861 EUR
8 dec 2019 18:20
860 EUR
8 dec 2019 18:20
840 EUR
8 dec 2019 18:19
835 EUR
8 dec 2019 18:19
815 EUR
8 dec 2019 18:19
810 EUR
8 dec 2019 18:19
790 EUR
8 dec 2019 18:19
770 EUR
8 dec 2019 18:19
750 EUR
8 dec 2019 18:18
730 EUR
8 dec 2019 18:18
715 EUR
8 dec 2019 18:18
710 EUR
8 dec 2019 18:18
690 EUR
8 dec 2019 18:18
670 EUR
8 dec 2019 18:17
650 EUR
8 dec 2019 18:17
640 EUR
7 dec 2019 17:31
620 EUR
5 dec 2019 22:25
600 EUR
30 nov 2019 15:34
500 EUR
28 nov 2019 22:28
350 EUR
28 nov 2019 20:49
320 EUR
23 nov 2019 11:39
300 EUR