BROSCH, 14K guld och diamanter ca 0.5 ct tot, sekelskiftet 1800/1900.

Bredd 5,6 cm. Höjd 2 cm. Total vikt 9,1 g.

Lagningar. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
800
9 064
835
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (2 bud)
8 dec 2019 17:26
800 EUR
3 dec 2019 19:45
750 EUR