1197453
Birger Carlstedt
(1907-1975)
Birger carlstedt, "orchis".
Birger carlstedt, "orchis".
Birger carlstedt, "orchis".
Birger carlstedt, "orchis".

BIRGER CARLSTEDT, "ORCHIS".

Sign. -46. Olja på masonit 61x50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
2 510
26 223
2 805
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (34 bud)
8 dec 15:11
2 510 EUR
8 dec 15:11
2 410 EUR
8 dec 15:10
2 310 EUR
8 dec 15:10
2 210 EUR
8 dec 15:10
2 110 EUR