Birger Carlstedt

(Finland, 1907-1975)
Birger Carlstedt
(Finland, 1907-1975)

BIRGER CARLSTEDT, "ORCHIS".

Sign. -46. Olja på masonit 61x50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
2 510
28 288
2 619
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (34 bud)
8 dec 2019 15:11
2 510 EUR
8 dec 2019 15:11
2 410 EUR
8 dec 2019 15:10
2 310 EUR
8 dec 2019 15:10
2 210 EUR
8 dec 2019 15:10
2 110 EUR
8 dec 2019 15:10
2 010 EUR
8 dec 2019 15:09
1 960 EUR
8 dec 2019 15:09
1 910 EUR
8 dec 2019 15:09
1 860 EUR
8 dec 2019 15:09
1 810 EUR
8 dec 2019 15:09
1 760 EUR
8 dec 2019 15:09
1 710 EUR
8 dec 2019 15:08
1 660 EUR
8 dec 2019 15:07
1 610 EUR
8 dec 2019 15:07
1 600 EUR
8 dec 2019 14:54
1 560 EUR
8 dec 2019 14:52
1 510 EUR
8 dec 2019 14:52
1 500 EUR
8 dec 2019 14:51
1 460 EUR
8 dec 2019 14:51
1 410 EUR
8 dec 2019 14:49
1 260 EUR
8 dec 2019 14:49
1 210 EUR
8 dec 2019 14:48
1 160 EUR
8 dec 2019 14:48
1 110 EUR
8 dec 2019 14:47
1 060 EUR
8 dec 2019 14:44
1 010 EUR
8 dec 2019 14:06
990 EUR
7 dec 2019 13:06
970 EUR
7 dec 2019 13:06
950 EUR
7 dec 2019 13:06
940 EUR
30 nov 2019 22:25
920 EUR
30 nov 2019 21:44
900 EUR
23 nov 2019 8:21
700 EUR
22 nov 2019 20:19
600 EUR