CHRISTIAN VEDEL, fåtöljer ett par och pallar, 2 st "Modus", Sören Willadsen, Danmark 1960-tal.
Stomme av ädelträ, svart läderklädsel med knappar. Fåtölj; total bredd 70 cm. Sitthöjd ca 37 cm. Total höjd 77 cm. Pallens mått 55 cmx55 cm. Höjd ca 37 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken på lädret.
Klubbat pris
1 350
15 107
1 425
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (21 bud)
8 dec 2019 17:25
1 350 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
8 dec 2019 17:22
1 300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
8 dec 2019 17:22
1 250 EUR
8 dec 2019 17:22
1 238 EUR
8 dec 2019 17:19
1 170 EUR
8 dec 2019 17:19
1 120 EUR
8 dec 2019 17:16
1 070 EUR
8 dec 2019 17:16
1 020 EUR
8 dec 2019 17:13
980 EUR
8 dec 2019 17:13
960 EUR
8 dec 2019 17:10
900 EUR
8 dec 2019 17:10
880 EUR
5 dec 2019 17:56
860 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
29 nov 2019 18:51
840 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 nov 2019 19:40
820 EUR
27 nov 2019 19:40
800 EUR
27 nov 2019 19:40
760 EUR
27 nov 2019 19:40
740 EUR
27 nov 2019 13:32
720 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 nov 2019 13:32
700 EUR