1197524
Yrjö Edelmann
(1941-2016)
YrjÖ edelmann, composition.
YrjÖ edelmann, composition.
YrjÖ edelmann, composition.

YRJÖ EDELMANN, COMPOSITION.

Sign. -85. Olja på duk 101x120 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Proveniens

Köpt direkt av konstnären.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 750
49 625
5 309
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
8 dec 12:37
4 750 EUR
2 dec 18:01
4 500 EUR
1 dec 11:29
3 000 EUR
23 nov 14:20
1 500 EUR
23 nov 9:25
1 000 EUR