Børge Mogensen

(Danmark, 1914-1972)
Børge Mogensen
(Danmark, 1914-1972)

BØRGE MOGENSEN, SOFFA, modell 2213, Federica Stolefabrik, Danmark 1960-tal.

Tresits, brunt skinn. Sitthöjd 45, höjd 76, längd 223, djup 82 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken på klädseln.

Formgivare

Klubbat pris
1 850
20 961
1 930
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (18 bud)
8 dec 2019 14:53
1 850 EUR
8 dec 2019 14:53
1 800 EUR
8 dec 2019 14:52
1 750 EUR
8 dec 2019 14:52
1 700 EUR
8 dec 2019 14:42
1 650 EUR
8 dec 2019 14:34
1 600 EUR
8 dec 2019 13:07
1 550 EUR
8 dec 2019 13:07
1 500 EUR
8 dec 2019 13:07
1 500 EUR
8 dec 2019 13:07
1 450 EUR
8 dec 2019 13:07
1 400 EUR
8 dec 2019 13:06
1 350 EUR
8 dec 2019 13:06
1 300 EUR
27 nov 2019 15:09
1 250 EUR
27 nov 2019 15:09
1 200 EUR
27 nov 2019 15:09
1 200 EUR
27 nov 2019 9:11
1 050 EUR
23 nov 2019 9:57
1 000 EUR

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09