Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, KVINNA PÅ STRANDSTIG.

Signerad och daterad 1876. Olja på duk 30,5x35,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

6 200
65 348
7 095
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
8 dec 2019 18:49
6 200 EUR
8 dec 2019 17:15
5 100 EUR
6 dec 2019 14:22
4 450 EUR
5 dec 2019 22:03
4 250 EUR
5 dec 2019 21:27
3 000 EUR
4 dec 2019 16:09
2 550 EUR
3 dec 2019 14:57
2 400 EUR
2 dec 2019 12:07
2 200 EUR
23 nov 2019 15:17
2 000 EUR
23 nov 2019 12:59
1 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377