1198446
Hugo Simberg
(1873-1917)
Hugo simberg, "dÖden pÅ skridskor".

HUGO SIMBERG, "DÖDEN PÅ SKRIDSKOR".

Signerad Hugo Simberg. Linjeetsning och torrnål 12,2x18,2 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600

H.Malme nr.66.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
7 601
79 411
8 495
Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
Budhistorik (67 bud)
14
8 dec 18:21
7 601 EUR
8 dec 18:21
7 401 EUR
14
8 dec 18:19
7 201 EUR
8 dec 18:19
7 001 EUR
14
8 dec 18:18
6 801 EUR