Antti Favén

(Finland, 1882-1948)
Antti Favén
(Finland, 1882-1948)

ANTTI FAVÉN, REFLEKTIONER.

Signerad och daterad 1933. Olja på duk 54x74 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall.

Klubbat pris
3 000
33 810
3 131
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 dec 2019 19:01
3 000 EUR
8 dec 2019 19:01
2 800 EUR
8 dec 2019 19:00
2 300 EUR
8 dec 2019 18:40
1 500 EUR
26 nov 2019 22:40
1 050 EUR
25 nov 2019 21:23
1 000 EUR
23 nov 2019 15:06
800 EUR
23 nov 2019 12:13
500 EUR
22 nov 2019 20:43
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377