Greta Hällfors-sipilä

(Finland, 1899-1974)
Greta Hällfors-sipilä
(Finland, 1899-1974)

GRETA HÄLLFORS-SIPILÄ, I MÅNSKEN.

Sign. 16.10. -49. Akvarell, bildstorlek 29x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Konstnärens familj.

Klubbat pris
1 600
18 032
1 670
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2019 18:10
1 600 EUR
8 dec 2019 18:10
1 550 EUR
8 dec 2019 18:09
1 500 EUR
8 dec 2019 18:09
1 450 EUR
8 dec 2019 18:08
1 400 EUR
8 dec 2019 18:08
1 350 EUR
8 dec 2019 18:08
1 300 EUR
8 dec 2019 18:08
1 250 EUR
8 dec 2019 18:07
1 200 EUR
8 dec 2019 18:07
1 150 EUR
8 dec 2019 18:07
1 100 EUR
8 dec 2019 18:07
1 050 EUR
8 dec 2019 18:07
1 000 EUR
8 dec 2019 18:07
1 000 EUR
8 dec 2019 18:04
820 EUR
8 dec 2019 18:04
800 EUR
8 dec 2019 18:01
560 EUR
8 dec 2019 18:01
540 EUR
8 dec 2019 17:49
460 EUR
7 dec 2019 5:56
440 EUR
7 dec 2019 0:09
400 EUR
25 nov 2019 15:18
220 EUR
23 nov 2019 20:01
200 EUR