Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1199441
Greta Hällfors-sipilä
(1899-1974)
Greta hÄllfors-sipilÄ, i mÅnsken.

GRETA HÄLLFORS-SIPILÄ, I MÅNSKEN.

Sign. 16.10. -49. Akvarell, bildstorlek 29x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Konstnärens familj.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 600
16 792
1 734
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2019 18:10
1 600 EUR
8 dec 2019 18:10
1 550 EUR
8 dec 2019 18:09
1 500 EUR
8 dec 2019 18:09
1 450 EUR
8 dec 2019 18:08
1 400 EUR