Greta Hällfors-sipilä

(Finland, 1899-1974)
Greta Hällfors-sipilä
(Finland, 1899-1974)

GRETA HÄLLFORS-SIPILÄ, "SOLIG DAG".

Sign. 1.11. -49, Kellokoski. Akvarell, bildstorlek 29x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Konstnärens familj.

Klubbat pris
1 650
18 827
1 716
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (33 bud)
11
8 dec 2019 14:21
1 650 EUR
8
8 dec 2019 14:21
1 600 EUR
11
8 dec 2019 14:20
1 550 EUR
8
8 dec 2019 14:20
1 500 EUR
11
8 dec 2019 14:19
1 450 EUR
8
8 dec 2019 14:19
1 400 EUR
11
8 dec 2019 14:18
1 300 EUR
8
8 dec 2019 14:18
1 250 EUR
11
8 dec 2019 14:15
1 150 EUR
8
8 dec 2019 14:15
1 100 EUR
11
8 dec 2019 14:13
970 EUR
8
8 dec 2019 14:13
950 EUR
11
8 dec 2019 14:13
840 EUR
8
8 dec 2019 14:13
820 EUR
11
8 dec 2019 14:05
720 EUR
8
8 dec 2019 14:05
700 EUR
8
8 dec 2019 13:54
670 EUR
10
8 dec 2019 13:54
650 EUR
8
8 dec 2019 13:54
650 EUR
10
8 dec 2019 11:50
570 EUR
8 dec 2019 11:50
550 EUR
10
8 dec 2019 11:42
530 EUR
9
7 dec 2019 17:21
510 EUR
8
7 dec 2019 17:21
500 EUR
8
7 dec 2019 14:42
490 EUR
7 dec 2019 9:13
470 EUR
6 dec 2019 21:45
450 EUR
5 dec 2019 22:06
420 EUR
3 dec 2019 16:26
400 EUR
1 dec 2019 20:23
240 EUR
24 nov 2019 8:37
200 EUR
23 nov 2019 19:48
150 EUR
23 nov 2019 15:26
100 EUR