Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1199731
Inkeri Leivo
(1944-2010)
Inkeri leivo, flaska, porslin, signerad inkeri leivo, arabia.

INKERI LEIVO, flaska, porslin, signerad Inkeri Leivo, Arabia.

Höjd 24 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
220
2 326
244
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (3 bud)
8 dec 2019 17:56
220 EUR
8 dec 2019 17:56
200 EUR
8 dec 2019 8:43
180 EUR