Inkeri Leivo

(Finland, 1944-2010)
Inkeri Leivo
(Finland, 1944-2010)

INKERI LEIVO, flaska, porslin, signerad Inkeri Leivo, Arabia.

Höjd 24 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens samling.

Klubbat pris
220
2 319
252
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (3 bud)
8 dec 2019 17:56
220 EUR
8 dec 2019 17:56
200 EUR
8 dec 2019 8:43
180 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977