Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1200039
Hugo Backmansson
(1860-1953)
Hugo backmansson, vy frÅn salutorget i helsingfors.

HUGO BACKMANSSON, VY FRÅN SALUTORGET I HELSINGFORS.

Signerad och daterad 1932. Olja på duk 48,5x65,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
8 700
92 100
9 418
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
16
8 dec 2019 18:02
8 700 EUR
17
8 dec 2019 18:02
8 500 EUR
16
8 dec 2019 18:02
8 500 EUR
17
8 dec 2019 18:01
8 200 EUR
16
8 dec 2019 18:00
8 000 EUR