Eva Gyldén

(Finland, Född 1885)
Eva Gyldén
(Finland, Född 1885)

EVA GYLDÉN, BROSCH, 18K guld, kamé. Infattad av Heikki Kaksonen, Helsingfors 1946.

Signerad E Gylden 1946.
Mått 49 x 46 mm. Vikt ca 10 g.

Obetydligt ytslitage. Gravyr.

Klubbat pris
750
8 453
783
Utropspris
600 - 700 EUR
Budhistorik (18 bud)
8 dec 2019 14:06
750 EUR
8 dec 2019 14:06
740 EUR
8 dec 2019 13:56
720 EUR
8 dec 2019 13:56
700 EUR
8 dec 2019 13:56
700 EUR
8 dec 2019 13:56
660 EUR
8 dec 2019 13:56
640 EUR
8 dec 2019 13:55
620 EUR
8 dec 2019 13:55
600 EUR
8 dec 2019 13:55
570 EUR
8 dec 2019 13:55
550 EUR
5 dec 2019 20:30
520 EUR
5 dec 2019 19:05
500 EUR
29 nov 2019 3:08
300 EUR
23 nov 2019 22:32
220 EUR
23 nov 2019 22:10
200 EUR
23 nov 2019 19:15
40 EUR
23 nov 2019 9:00
35 EUR