1200186
Tero Laaksonen
(Född 1953)
Tero laaksonen, "vintertÄlt".
Tero laaksonen, "vintertÄlt".
Tero laaksonen, "vintertÄlt".
Tero laaksonen, "vintertÄlt".

TERO LAAKSONEN, "VINTERTÄLT".

Sign. 1988. Olja och tempera på duk 70,5x81 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Proveniens

Modern Art Collection - MAC.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
5 224
559
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
8 dec 19:29
500 EUR
8 dec 15:10
450 EUR
29 nov 7:04
400 EUR
28 nov 0:38
150 EUR