Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

MAX SALMI, KOMPOSITION.

Sign. -69. Olja på masonit 60x62 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Modern Art Collection - MAC.

Konstnär

Klubbat pris
1 008
11 421
1 052
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
8
8 dec 2019 19:36
1 008 EUR
8 dec 2019 19:36
1 000 EUR
8
8 dec 2019 19:36
960 EUR
8 dec 2019 19:35
940 EUR
8 dec 2019 19:35
930 EUR
8 dec 2019 19:34
920 EUR
8 dec 2019 19:34
900 EUR
8 dec 2019 19:34
880 EUR
8 dec 2019 19:34
860 EUR
8 dec 2019 19:18
840 EUR
8 dec 2019 19:18
820 EUR
8 dec 2019 11:47
810 EUR
7 dec 2019 18:33
790 EUR
7 dec 2019 17:44
770 EUR
7 dec 2019 14:09
750 EUR
5 dec 2019 10:43
700 EUR
24 nov 2019 13:42
320 EUR
23 nov 2019 14:19
300 EUR