1208233
Pauno Antero Pohjolainen
(Finland, Född 1949)
Pauno antero pohjolainen, tÄysi malja,

PAUNO ANTERO POHJOLAINEN, TÄYSI MALJA,

Sign. 2011. Harts, trä och metall, bredd 76 cm.

Sedvanligt slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
640
6 654
727
Utropspris
600 - 700 EUR
Budhistorik (12 bud)
5 apr 18:04
640 EUR
5 apr 16:48
620 EUR
5 apr 11:37
600 EUR
5 apr 11:37
600 EUR
5 apr 11:16
540 EUR