Janne Räisänen

(Finland, Född 1971)
Janne Räisänen
(Finland, Född 1971)

JANNE RÄISÄNEN, "REMU ROMULUS".

A tergo sign. 2011. Olja på duk 30 x 24.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 250
14 163
1 304
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (46 bud)
5 apr 2020 16:30
1 250 EUR
5 apr 2020 16:29
1 200 EUR
5 apr 2020 16:29
1 150 EUR
5 apr 2020 16:24
1 100 EUR
5 apr 2020 16:24
1 050 EUR
5 apr 2020 16:22
1 000 EUR
5 apr 2020 16:22
980 EUR
5 apr 2020 16:22
960 EUR
5 apr 2020 16:22
940 EUR
5 apr 2020 16:21
920 EUR
5 apr 2020 16:21
900 EUR
5 apr 2020 16:21
880 EUR
5 apr 2020 16:21
860 EUR
5 apr 2020 16:21
840 EUR
5 apr 2020 16:21
820 EUR
5 apr 2020 16:19
800 EUR
5 apr 2020 16:19
780 EUR
5 apr 2020 16:18
760 EUR
5 apr 2020 16:18
740 EUR
5 apr 2020 16:18
720 EUR
5 apr 2020 16:18
700 EUR
5 apr 2020 16:17
680 EUR
5 apr 2020 16:17
660 EUR
5 apr 2020 15:52
640 EUR
5 apr 2020 15:16
620 EUR
5 apr 2020 15:15
600 EUR
5 apr 2020 15:15
580 EUR
5 apr 2020 15:15
560 EUR
5 apr 2020 15:15
540 EUR
5 apr 2020 15:14
520 EUR
5 apr 2020 15:14
500 EUR
5 apr 2020 15:14
480 EUR
5 apr 2020 15:14
460 EUR
5 apr 2020 13:16
440 EUR
5 apr 2020 12:04
420 EUR
5 apr 2020 12:04
400 EUR
5 apr 2020 12:04
400 EUR
4 apr 2020 10:15
380 EUR
4 apr 2020 10:15
360 EUR
4 apr 2020 10:14
340 EUR
4 apr 2020 10:14
320 EUR
2 apr 2020 17:52
300 EUR
31 mar 2020 0:50
120 EUR
23 mar 2020 22:42
110 EUR
21 mar 2020 14:02
100 EUR
20 mar 2020 19:28
30 EUR