Lauri Laine

(Finland, Född 1946)
Lauri Laine
(Finland, Född 1946)

LAURI LAINE, UTAN TITEL.

A tergo sign. 1988. Olja på duk 55 x 46.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
850
9 580
887
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Budhistorik (19 bud)
5 apr 2020 16:04
850 EUR
5 apr 2020 16:04
830 EUR
5 apr 2020 16:03
810 EUR
5 apr 2020 16:03
800 EUR
5 apr 2020 16:03
725 EUR
5 apr 2020 16:03
705 EUR
5 apr 2020 16:03
700 EUR
5 apr 2020 16:03
661 EUR
5 apr 2020 16:03
641 EUR
5 apr 2020 16:02
621 EUR
5 apr 2020 16:02
601 EUR
5 apr 2020 16:02
600 EUR
5 apr 2020 16:01
400 EUR
5 apr 2020 10:20
350 EUR
5 apr 2020 9:48
300 EUR
4 apr 2020 22:59
170 EUR
2 apr 2020 20:02
160 EUR
21 mar 2020 20:23
150 EUR
21 mar 2020 15:45
100 EUR