Jaan Elken

(Estland, Född 1954)
Jaan Elken
(Estland, Född 1954)

JAAN ELKEN, "WRITING ON THE WALL IV".

A tergo sign. 2016. Akryl och kollage på duk 90x110 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Köpt direkt av konstnären.

Klubbat pris
1 210
13 709
1 262
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (22 bud)
5 apr 2020 15:21
1 210 EUR
8
5 apr 2020 15:21
1 160 EUR
5 apr 2020 15:18
1 110 EUR
5 apr 2020 15:18
1 060 EUR
5 apr 2020 15:18
1 010 EUR
5 apr 2020 15:17
990 EUR
8
5 apr 2020 15:16
970 EUR
5 apr 2020 15:15
950 EUR
5 apr 2020 14:32
930 EUR
5 apr 2020 12:44
910 EUR
5 apr 2020 12:44
900 EUR
5 apr 2020 9:33
870 EUR
5 apr 2020 9:33
850 EUR
4 apr 2020 17:07
810 EUR
4 apr 2020 17:07
800 EUR
3 apr 2020 7:16
770 EUR
3 apr 2020 7:16
750 EUR
23 mar 2020 20:55
720 EUR
22 mar 2020 20:23
700 EUR
21 mar 2020 9:01
600 EUR
20 mar 2020 17:03
500 EUR
20 mar 2020 16:27
200 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

425. Jim Dine, "Wiesbaden", ur "Hearts from Nikolaistrasse".
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK