Marianna Uutinen

(Finland, Född 1961)
Marianna Uutinen
(Finland, Född 1961)

MARIANNA UUTINEN, UTAN TITEL.

A tergo sign. 1996. Akryl på duk 138x151 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
1 800
20 538
1 872
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
8
5 apr 2020 17:04
1 800 EUR
5 apr 2020 16:49
1 700 EUR
5 apr 2020 8:27
1 650 EUR
2 apr 2020 21:23
1 600 EUR
2 apr 2020 19:25
1 550 EUR
2 apr 2020 17:52
1 500 EUR
2 apr 2020 17:06
960 EUR
24 mar 2020 15:19
940 EUR
23 mar 2020 8:53
920 EUR
23 mar 2020 7:37
900 EUR
21 mar 2020 23:40
850 EUR
21 mar 2020 18:36
800 EUR
21 mar 2020 16:53
750 EUR
21 mar 2020 16:11
653 EUR
21 mar 2020 6:44
600 EUR
20 mar 2020 16:09
500 EUR