Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, VY FRÅN NOTRE DAME.

Sign. -39. Olja på duk 48x68 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 600
40 572
3 757
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
14 jun 2020 13:39
3 600 EUR
14 jun 2020 13:39
3 500 EUR
13 jun 2020 23:35
3 100 EUR
12 jun 2020 19:35
3 000 EUR
6 jun 2020 14:59
2 600 EUR
4 jun 2020 13:28
2 400 EUR
31 maj 2020 7:01
2 000 EUR
29 maj 2020 23:52
1 500 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377