Madeleine Pyk – en samling F769

Matti Kujasalo

(Finland, Född 1946)
Matti Kujasalo
(Finland, Född 1946)

MATTI KUJASALO, KOMPOSITION.

Sign. -85. Olja på pannå 75 x 75 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 700
38 998
4 234
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Budhistorik (27 bud)
14 jun 2020 18:19
3 700 EUR
14 jun 2020 18:19
3 600 EUR
14 jun 2020 18:19
3 500 EUR
14 jun 2020 18:19
3 400 EUR
14 jun 2020 18:18
3 300 EUR
14 jun 2020 18:18
3 200 EUR
14 jun 2020 18:18
3 100 EUR
14 jun 2020 18:18
3 000 EUR
14 jun 2020 18:17
2 900 EUR
14 jun 2020 18:17
2 800 EUR
14 jun 2020 18:17
2 700 EUR
14 jun 2020 17:30
2 600 EUR
13 jun 2020 21:58
2 500 EUR
13 jun 2020 21:47
2 400 EUR
13 jun 2020 20:49
2 300 EUR
12 jun 2020 12:39
2 200 EUR
7 jun 2020 15:14
1 950 EUR
7 jun 2020 13:47
1 890 EUR
7 jun 2020 13:34
1 840 EUR
7 jun 2020 3:46
1 790 EUR
6 jun 2020 23:35
1 700 EUR
6 jun 2020 20:00
1 630 EUR
5 jun 2020 21:07
1 580 EUR
5 jun 2020 6:26
1 520 EUR
3 jun 2020 8:41
1 470 EUR
1 jun 2020 23:08
1 300 EUR
29 maj 2020 13:29
1 000 EUR