Madeleine Pyk – en samling F769

Kuutti Lavonen

(Finland, Född 1960)
Kuutti Lavonen
(Finland, Född 1960)

KUUTTI LAVONEN, "L'ALBERO BLU".

Sign. 9/4 2005. Pastell 110 x 74 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleria Krista Mikkola.

Klubbat pris
6 600
69 564
7 553
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (28 bud)
14 jun 2020 14:43
6 600 EUR
14 jun 2020 14:41
6 400 EUR
14 jun 2020 14:40
6 200 EUR
14 jun 2020 14:38
6 000 EUR
14 jun 2020 14:38
5 800 EUR
14 jun 2020 14:37
5 600 EUR
14 jun 2020 14:37
5 400 EUR
14 jun 2020 14:36
5 200 EUR
14 jun 2020 14:35
5 000 EUR
14 jun 2020 8:24
4 800 EUR
14 jun 2020 8:20
4 600 EUR
13 jun 2020 13:57
4 400 EUR
13 jun 2020 13:38
4 200 EUR
31 maj 2020 17:48
4 000 EUR
31 maj 2020 17:48
4 000 EUR
31 maj 2020 17:47
3 900 EUR
31 maj 2020 17:47
3 800 EUR
31 maj 2020 17:47
3 700 EUR
31 maj 2020 17:47
3 600 EUR
31 maj 2020 17:47
3 500 EUR
31 maj 2020 17:47
3 400 EUR
31 maj 2020 17:47
3 300 EUR
31 maj 2020 17:47
3 200 EUR
29 maj 2020 20:30
3 100 EUR
29 maj 2020 20:25
3 000 EUR
29 maj 2020 15:30
2 600 EUR
29 maj 2020 12:30
2 500 EUR
29 maj 2020 12:26
2 000 EUR