Madeleine Pyk – en samling F769

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

ARVID LILJELUND, TUPPEN I STUGAN.

Sign. -75. Olja på duk 45x56 cm.

Åldersrelaterat slitage.

500
5 270
572
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
3 jun 2020 15:29
500 EUR
29 maj 2020 20:28
400 EUR
29 maj 2020 20:01
200 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377