Veikko Vionoja

(Finland, 1909-2001)
Veikko Vionoja
(Finland, 1909-2001)

VEIKKO VIONOJA, SITTANDE KVINNA.

Sign. -47. Olja på pannå 75x61,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
2 700
30 429
2 846
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (31 bud)
8
14 jun 2020 14:13
2 700 EUR
14 jun 2020 14:13
2 600 EUR
8
14 jun 2020 14:12
2 500 EUR
14 jun 2020 14:12
2 500 EUR
8
14 jun 2020 14:10
2 400 EUR
14 jun 2020 14:10
2 300 EUR
8
14 jun 2020 14:08
2 200 EUR
14 jun 2020 14:08
2 100 EUR
8
14 jun 2020 14:07
2 000 EUR
14 jun 2020 14:07
2 000 EUR
8
14 jun 2020 14:07
1 950 EUR
14 jun 2020 14:07
1 900 EUR
8
14 jun 2020 14:07
1 850 EUR
14 jun 2020 14:04
1 800 EUR
8
14 jun 2020 14:04
1 800 EUR
14 jun 2020 14:04
1 700 EUR
8
14 jun 2020 14:04
1 650 EUR
8
14 jun 2020 14:01
1 600 EUR
14 jun 2020 13:52
1 550 EUR
13 jun 2020 17:00
1 500 EUR
12 jun 2020 12:05
1 200 EUR
12 jun 2020 11:28
1 150 EUR
6 jun 2020 20:50
1 100 EUR
3 jun 2020 22:55
1 000 EUR
2 jun 2020 21:33
900 EUR
1 jun 2020 9:50
720 EUR
1 jun 2020 8:58
700 EUR
1 jun 2020 1:21
600 EUR
31 maj 2020 17:46
580 EUR
29 maj 2020 20:01
300 EUR
29 maj 2020 19:07
200 EUR