Madeleine Pyk – en samling F769

Ahti Lavonen

(Finland, 1928-1970)
Ahti Lavonen
(Finland, 1928-1970)

AHTI LAVONEN, BADARE VID SKOGSTJÄRNEN.

Sign. Olja på duk 91x90 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 700
28 458
3 090
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
14 jun 2020 15:22
2 700 EUR
14 jun 2020 15:22
2 650 EUR
14 jun 2020 14:57
2 300 EUR
14 jun 2020 14:57
2 200 EUR
11 jun 2020 23:23
1 450 EUR
11 jun 2020 23:23
1 400 EUR
11 jun 2020 21:20
1 350 EUR
11 jun 2020 21:20
1 300 EUR
11 jun 2020 21:20
1 250 EUR
11 jun 2020 21:20
1 200 EUR
10 jun 2020 20:48
1 150 EUR
10 jun 2020 20:48
1 100 EUR
30 maj 2020 17:19
1 000 EUR