Arne Jones E1299

Bulgari

(Italien)
Bulgari
(Italien)

BULGARI, RING "Parentesi" 18K guld, grön kvarts, briljantslipade diamanter ca 0.70 ct tot.

Med certifikat och origianbox.
Stämplad Bulgari, Made in Italy.
Kvartsens diameter 20 mm.
Storlek 17,25/54,5.
Total vikt 15,8 g.

Obetydligt ytslitage.

4 400
46 376
5 035
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (17 bud)
14 jun 2020 14:39
4 400 EUR
14 jun 2020 14:26
4 200 EUR
14 jun 2020 14:20
4 000 EUR
14 jun 2020 14:19
3 900 EUR
14 jun 2020 14:18
3 800 EUR
14 jun 2020 14:15
3 700 EUR
14 jun 2020 14:15
3 600 EUR
14 jun 2020 14:11
3 500 EUR
14 jun 2020 12:49
3 300 EUR
9 jun 2020 23:39
3 000 EUR
7 jun 2020 19:17
2 700 EUR
6 jun 2020 23:24
2 500 EUR
6 jun 2020 18:38
2 100 EUR
6 jun 2020 9:07
2 000 EUR
4 jun 2020 14:57
700 EUR
2 jun 2020 11:02
600 EUR
30 maj 2020 13:33
500 EUR