Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Bulgari

(Italien)
Bulgari
(Italien)

BULGARI, RING "Parentesi" 18K guld, grön kvarts, briljantslipade diamanter ca 0.70 ct tot.

Med certifikat och origianbox.
Stämplad Bulgari, Made in Italy.
Kvartsens diameter 20 mm.
Storlek 17,25/54,5.
Total vikt 15,8 g.

Obetydligt ytslitage.

4 400
45 144
5 113
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (17 bud)
14 jun 2020 14:39
4 400 EUR
14 jun 2020 14:26
4 200 EUR
14 jun 2020 14:20
4 000 EUR
14 jun 2020 14:19
3 900 EUR
14 jun 2020 14:18
3 800 EUR
14 jun 2020 14:15
3 700 EUR
14 jun 2020 14:15
3 600 EUR
14 jun 2020 14:11
3 500 EUR
14 jun 2020 12:49
3 300 EUR
9 jun 2020 23:39
3 000 EUR
7 jun 2020 19:17
2 700 EUR
6 jun 2020 23:24
2 500 EUR
6 jun 2020 18:38
2 100 EUR
6 jun 2020 9:07
2 000 EUR
4 jun 2020 14:57
700 EUR
2 jun 2020 11:02
600 EUR
30 maj 2020 13:33
500 EUR