ROLEX, Precision, armbandsur, 14,3 mm.

18K vitguld, safirglas, 8/8-slipade diamanter ca 0.80 ct tot, viklås, säkerhetskedja, manuell. 1900-talets mitt.

Boettnr 1029130, 2179
Kaliber 1401, 18 Rubis.
Armbandets längd 18 cm.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
5 200
58 604
5 482
Utropspris
5 000 - 5 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
12 jun 2020 13:36
5 200 EUR
12 jun 2020 13:36
5 000 EUR
12 jun 2020 13:36
5 000 EUR
12 jun 2020 13:34
4 700 EUR
12 jun 2020 13:34
4 500 EUR
30 maj 2020 13:42
4 000 EUR
29 maj 2020 15:42
1 000 EUR