PÄRLCOLLIER, 18K vitguld, emalj, odlade pärlor, briljantslipade diamanter ca 0.76 ct tot. 1900-tal.

Längd 43 cm.
Hängets diameter 32 mm.
Pärlornas diameter 3-7 mm.
Total vikt 24,7 g.

Obetydligt ytslitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
900
10 323
942
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
14 jun 2020 9:27
900 EUR
13 jun 2020 10:18
500 EUR
6 jun 2020 13:42
300 EUR
30 maj 2020 19:58
200 EUR