Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

Hjalmar Munsterhjelm, Strandvy.

Sign. Olja på pannå 21x40,5 cm.

Slitage. Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
5 200
58 604
5 426
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Budhistorik (26 bud)
13 dec 2020 17:11
5 200 EUR
13 dec 2020 17:09
5 000 EUR
13 dec 2020 17:08
4 800 EUR
13 dec 2020 17:08
4 800 EUR
13 dec 2020 17:06
4 600 EUR
13 dec 2020 17:04
4 400 EUR
13 dec 2020 17:03
4 200 EUR
13 dec 2020 17:03
4 000 EUR
13 dec 2020 17:03
4 000 EUR
13 dec 2020 17:01
3 900 EUR
13 dec 2020 17:01
3 800 EUR
13 dec 2020 17:01
3 700 EUR
13 dec 2020 16:59
3 600 EUR
13 dec 2020 16:59
3 500 EUR
13 dec 2020 16:13
3 400 EUR
13 dec 2020 16:13
3 300 EUR
13 dec 2020 16:13
3 200 EUR
13 dec 2020 16:13
3 100 EUR
13 dec 2020 15:32
3 000 EUR
13 dec 2020 9:59
2 800 EUR
11 dec 2020 16:43
2 600 EUR
6 dec 2020 21:45
2 500 EUR
4 dec 2020 6:53
2 400 EUR
27 nov 2020 21:33
2 300 EUR
27 nov 2020 20:41
2 200 EUR
27 nov 2020 15:30
50 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377