1222466
Maaria Märkälä
(Finland, Född 1964)
Maaria mÄrkÄlÄ, "himlet och kÄllan".

MAARIA MÄRKÄLÄ, "HIMLET OCH KÄLLAN"

A tergo sign. 2008. Olja på duk 140 x 130 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 150
12 039
1 292
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (15 bud)
14 jun 18:36
1 150 EUR
14 jun 18:36
1 100 EUR
14 jun 18:34
1 051 EUR
14 jun 18:34
1 001 EUR
14 jun 18:34
990 EUR