Maaria Märkälä

(Finland, Född 1964)
Maaria Märkälä
(Finland, Född 1964)

MAARIA MÄRKÄLÄ, "HIMLET OCH KÄLLAN"

A tergo sign. 2008. Olja på duk 140 x 130 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 150
12 961
1 212
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (15 bud)
14 jun 2020 18:36
1 150 EUR
14 jun 2020 18:36
1 100 EUR
14 jun 2020 18:34
1 051 EUR
14 jun 2020 18:34
1 001 EUR
14 jun 2020 18:34
990 EUR
14 jun 2020 18:33
970 EUR
14 jun 2020 18:33
950 EUR
14 jun 2020 18:32
930 EUR
14 jun 2020 14:17
910 EUR
8 jun 2020 20:20
890 EUR
7 jun 2020 6:04
850 EUR
5 jun 2020 18:52
800 EUR
2 jun 2020 13:02
700 EUR
30 maj 2020 7:13
600 EUR
30 maj 2020 6:44
500 EUR