Olli Lyytikäinen

(Finland, 1949-1987)
Olli Lyytikäinen
(Finland, 1949-1987)

OLLI LYYTIKÄINEN, UTAN TITEL.

Daterad 17 VII 1986. Mixed media, påmålad kartong, tyg,

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 000
31 620
3 433
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 jun 2020 16:28
3 000 EUR
14 jun 2020 16:28
2 900 EUR
14 jun 2020 16:27
2 600 EUR
14 jun 2020 16:27
2 500 EUR
14 jun 2020 16:26
2 200 EUR
14 jun 2020 16:26
2 100 EUR
14 jun 2020 14:18
1 500 EUR
30 maj 2020 9:33
620 EUR
29 maj 2020 20:33
600 EUR
29 maj 2020 14:41
500 EUR